Konfiguracja, uruchomienie sieci WiFi

Potrzebujesz dostęp do internetu, sieci WiFi w domu lub firmie ? Dobrze trafiłeś, instalujemy rutery i wzmacniacze,  tworzymy rozległe sieci, pomagamy w konfiguracji, ustawimy Twoje urządzenie do pracy, zabezpieczymy / zaszyfrujemy sieć przed osobami postronnymi, zlokalizujemy usterkę, zgłosimy problem z dostępem do internetu operatorowi z opisem technicznym zdarzenia oraz będziemy prowadzili sprawę aż do ponownego uruchomienia usługi, zaciśniemy / zaprasujemy wtyczki RJ-45 na kablu / przewodzie / skrętce UTP, podciągniemy do innych pomieszczeń przewody.

Programujemy / konfigurujemy wszystkie dostępne na rynku rutery / access pointy na kable i karty SIM: TP-LINK, D-LINK, NETGAR, ASUS, PENTAGRAM, BELKIN, LINKSYS, CISCO, MODECOM, EDIMAX oraz inne.

Wspieramy użytkowników korzystających z operatorów: ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY, MULTIMEDIA, ZETO, ZICOM, UPC, INFO-NET, TOI, RWD, FAITH-NET oraz inni.

Jeśli masz słaby zasięg sieci WiFi w całym mieszkaniu, domu, firmie poradzimy sobie z takim tematem uruchamiając dodatkowe dostępy lub jeśli to nie możliwe to zainstalujemy wzmacniacz WiFi.

Jeśli masz telewizor SMART TV i chcesz go połączyć z domową siecią WiFi to możemy wykonać taką usługę w Twoim mieszkaniu / domu.

Jeśli zamówiłeś Canal Plus Multiroom Standard HD i potrzebujesz uruchomić 2-6 urządzeń by działały jednocześnie pomożemy w konfiguracji i uruchomieniu systemu.

W naszym profilu usług znajduje się  jeszcze zakres: naprawa telefonów stacjonarnych, przewodowych i bezprzewodowych, telefaksów, systemowych VoIP, central telefonicznych.

Lokalizacja i usuwanie usterek sieciowych, naprawa połączeń, często nasi klienci zgłaszają: internet przerywa nie działa, zrywa połączenie WiFi, czasem nie mogę połączyć się z internetem, ruter się resetuje i zawiesza, nie działa ruter, słabnie / słaby zasięg sieci WiFI, nie wszędzie działa sieć, przerywa film / pojawia się błąd 404, nie działa internet w telewizorze SmartTV, laptop / komputer nie odbiera sygnału WiFI, przestał działać modem / ruter, muszę często resetować ruter co robić, czy ruter jest uszkodzony wolno działa / chodzi internet itp….

(zdjęcia oraz tekst autorski, opracowanie: ShopPL Tarnów, kopiowanie bez pisemnej zgody zabronione)