Komputery poleasingowe A+

Oferujemy komputery stacjonarne używane klasy biznes, które nazywamy potocznie  ‘komputery poleasingowe’, stad  często testujemy taki sprzęt i zauważamy, że charakteryzuje się niezwykłą jakością i niezawodnością w porównaniu do zwykłych jednostek lub co gorsza ‘składaków’. Nasza firma posiada w ofercie komputery znanych światowych marek DELL, HP Compaq, IBM Lenovo, Microsoft, które umożliwiają pracę w pozycji pionowej ‘stojącej’ lub ‘leżącej’, co jest bardzo istotne dla wielu naszych klientów.

Komputery biznesowe w zamyśle konstruktorów / inżynierów mają służyć przez lata nie stwarzając problemów użytkownikom co jest bardzo istotne w firmach gdzie ważny jest czas oraz skuteczność działania, naprawdę wykonane są z bardzo dobrych materiałów i komponentów idealnie do siebie dopasowanych technicznie co w rzeczywistości powoduje bardzo dużą przewagę wydajnościową porównując  do podobnych konfiguracji lecz  wersji konsumenckich.

W końcowej analizie wspomnijmy, że nawet sprzęt, który jest w początkowej fazie stosunkowo drogi ze względu na aspekt jakości, później po okresie użytkowania przez firmę tzw. leasingu jest w pełni sprawny i odsprzedawany za około 20-30 % początkowej wartości co w konsekwencji daje pozytywny aspekt cenowy.

Poza tym równie ważne, komputery zanim trafią na półkę sklepową są starannie przez nas sprawdzane,  po czym pracownicy działu sprzedaży wstawiają na regał sklepowy celem późniejszej prezentacji klientowi, oczywiście  każdy klient na zakupiony towar otrzymuje pisemną gwarancję oraz według życzenia paragon lub pełną fakturę VAT do odliczenia w stawce 23%.

Przygotowaliśmy do sprzedaży lekko używane komputery stacjonarne dla uczniów, studentów i nauczycieli do nauki / pracy zdalnej – online w domu.

Prowadzimy na miejscu naprawę / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komputerów stacjonarnych zakupionych u nas oraz w innych punktach,

Zapraszamy do współpracy.

 

(zdjęcia oraz tekst autorski, opracowanie: ShopPL Tarnów, kopiowanie bez pisemnej zgody zabronione)