Laptopy poleasingowe A+

Jeśli tu trafiłeś to prawdopodobnie potrzebujesz markowego, lekko używanego = poleasingowego laptopa renomowanych firm tj. DELL, HP Compaq, IBM Lenovo, Microsoft Surface PRO klasy biznes dla siebie lub bliskiej osoby. Często nasi klienci zastanawiają się co kupić: nowy notebook w sklepie/markecie czy może lekko używany w naszej firmie, który jest w stanie wręcz idealnym i do tego wykonany z wytrzymałych i wysokiej klasy materiałów.

Nie uważamy, że jest to regułą, ale ostatnimi czasy częstą praktyką, że Klient odwiedza duży market, jest kuszony gazetką o ‘super promocjach’ na sprzęt lecz  patrząc na wykonanie, następnie cenę oraz parametry wraca do nas.

Dlaczego lepsze jest wykonanie poleasingowych laptopów klasy biznes ? Sprzęt taki w pierwotnej cenie, w czasie kiedy firma kupowała lub brała w leasing – kosztował 5-7 tysięcy złotych. Notebooki użytkowane były przez jakiś czas, po czym sprawne w dobrym stanie trafiają do sprzedaży. W tym momencie nasza firma odkupuje sprzęt hurtowo i może Państwu zaoferować już w przedziale cenowym 600 – 2200 złotych niejednokrotnie z wyglądem  ‘jak nowe’. Aby zilustrować podam autentyczny przykład… bank miał sprzęt schowany w sejfie jako rezerwowy i nie był on nigdy używany, biorąc nowszy w leasing Bank sprzedaje wcześniejsze modele po okazyjnych cenach. Po zakupie nasz technik zawsze szczegółowo sprawdza urządzenie wraz zasilaczem, jeśli przejdzie pozytywny test trafia do naszej gabloty sprzedażowej.

Zapraszamy do sklepu ShopPL celem prezentacji laptopa / notebooka, każdy może sam wziąć do ręki pooglądać i zobaczyć jak precyzyjnie są wykonane biznesowe urządzenia, nie są to cienkie, łamliwe plastiki lecz stopy lekkiego aluminium i magnezu z dodatkami plastiku. Duża część laptopów poleasingowych ma tytanowe zawiasy przez co są praktycznie niezniszczalne, nawet przez nasze dzieci. Między innymi nasi klienci to właśnie rodzicie kupujący kolejnego laptopa z lepszymi parametrami, często wspominają, że poprzedni dobytek działa do dnia dzisiejszego.

Na każdy zakupiony w naszej firmie laptop / notebook klient otrzymuje pisemną gwarancję oraz według życzenia paragon lub pełną fakturę VAT do odliczenia w stawce 23%.

Przygotowaliśmy do sprzedaży lekko używane laptopy dla uczniów, studentów i nauczycieli do nauki / pracy zdalnej – online w domu.

Prowadzimy na miejscu naprawę / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny laptopów / notebooków zakupionych u nas oraz w innych punktach

Zapraszamy do współpracy.

(zdjęcia oraz tekst autorski, opracowanie: ShopPL Tarnów, kopiowanie bez pisemnej zgody zabronione)